Jak dużo pieniędzy można wygrać stawiając na sport

Każdy hazardzista zajmujący się zakładami sportowymi dąży do osiągnięcia pewnego zysku na koniec. Chodzi o to, aby uzyskać więcej, niż wpłacają. Wysokość wygranej zależy od kwoty zakładu, jak również od innych kryteriów, które obejmują kursy, edge i rodzaj gry. Zazwyczaj, na początku trudno jest ustalić krawędź i można ją obliczyć później podczas obstawiania.

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest określenie przewagi nad rynkiem. Musisz również zrozumieć kursy, jak również to, jak wpływają one na Twoją wygraną. Kursy stały się ważnym aspektem gry i są wykorzystywane do określenia, czy zakład jest wart postawienia, czy nie. Potencjalna wypłata, jaką otrzymasz na dowolny zakład, jest określana na podstawie konkretnej kombinacji kursów.

Zrozumienie kursów bukmacherskich

Kursy określają prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia. Zasadniczo, im niższy kurs, tym większe prawdopodobieństwo rozwinięcia się danego wydarzenia. W związku z tym, zarobisz więcej na wydarzeniu, które jest mniej prawdopodobne, a nie na tym, które jest prawdopodobne.

Na przykład, wyobraź sobie mecz piłki nożnej, w którym drużyna zajmująca pierwsze miejsce na stole rywalizuje z inną drużyną zajmującą 20 miejsce. Na pewno ta, która zajmie 1 miejsce, będzie faworyzowana do wygrania meczu, zmniejszając tym samym całkowity kurs. Z drugiej strony, kurs w przypadku, gdy drużyna, która nie jest w stanie się zdenerwować, będzie wyższy.

Tak proste, jak to brzmi, zrozumienie kursów jest bardziej skomplikowane, gdy wprowadzisz wszystkie odmiany, których to dotyczy. Kurs dziesiętny pozostaje najbardziej popularną opcją w Polsce, a jego liczba pokazuje wysokość wypłaty wraz z pierwotną kwotą, którą stawiasz.

Dla przykładu, wygrywający zakład przy 2.5 dawałby zwrot w wysokości 2.5 Zloty za każdy wydany 1 Zloty. Aby móc dobrze zarabiać, należy pomnożyć zakład przez kurs dziesiętny. W związku z tym postawienie ogromnej kwoty na potencjalną wygraną gry przyniesie Ci większą wypłatę niż wydanie niewielkiej ilości pieniędzy.

Aby obliczyć wygraną, musisz pomnożyć kurs z twoją stawką, tak jak to pokazano w poniższym wzorze.

Wygrana = Stawka * Kursy

Stawka

Kursy

Wygrana

45 Zloty

2.0

90 Zloty


Marża bukmacherska

Istnieje wiele działań bukmacherów, które podejmują, aby zmniejszyć swój kurs, tak aby osiągnąć zysk z ich działalności. Marża jest różna u poszczególnych bukmacherów, jak również u poszczególnych zdarzeń.

Podczas gdy o niektórych bukmacherów mówi się, że są ryzykantami, kursy oferowane przez bukmacherów są tylko zwierciadłem myśli bukmacherów o konkretnym wydarzeniu. Wszyscy bukmacherzy zazwyczaj mają preferowanego zwycięzcę w grze, ale nie zawsze musi on być faworytem jednej drużyny nad drugą.

Przy tworzeniu kursów starają się oni ustalić kursy, które będą przyciągać zainteresowanie z obu stron. W ten sposób uniemożliwią użytkownikom zrobienie prostej opcji. Na przykład, w meczu piłki nożnej pomiędzy drużyną na górze stołu a jedną na dole, bukmacherzy starają się tworzyć kursy, które przyciągną graczy do obstawiania na obu końcach. Nawet jeśli użytkownicy będą kuszeni, aby grać bezpiecznie obstawiając drużynę z górnej półki, kursy na dolną półkę mogą być zbyt kuszące, aby je zignorować.

Bukmacherzy czerpią zyski z krojenia pewnej kwoty z każdego oferowanego przez siebie kursu. Mówiąc prościej, procent jest to kwota pobierana od graczy przez bukmacherów, aby zrównoważyć deficyt po każdej stronie.

Mimo, że nie da się zbilansować tego deficytu, otrzymując setki zakładów na imprezę sportową, są pewni, że z każdej wypłaty odzyskają znaczne sumy z kont.

Obliczanie marży marketingowej

Obliczenie marży, którą naliczą bukmacherzy, może być wykonane ręcznie. Po pierwsze, musisz wybrać preferowany kurs. Może to być kurs dziesiętny, amerykański lub ułamkowy. Wybierz kurs oferowany przez Twojego bukmachera na kalkulatorze prowizji rynkowej.

Po wprowadzeniu kursu bukmacherskiego, kalkulator prowizji wyświetli, ile zapłacisz na rynku, Twoją wypłatę oraz marżę bukmachera. Najczęściej marża jest obliczana w procentach. Jeśli nie masz dużej wypłaty, ważne jest, abyś trzymał się z dala od rynku z więcej niż 5% marżą.

Limit bukmacherów

Jest to jedna z najczęstszych taktyk stosowanych przez bukmacherów w celu ograniczenia oszustw. hazardziści, którzy są przyzwyczajeni do ciągłego wygrywania na niektórych ligach, muszą być w pewnym momencie ograniczeni. Na przykład, jeśli lubisz wygrywać w niskich ligach, wkrótce możesz mieć pewne ograniczenia dotyczące stawek. W większości przypadków nie jest to dużo, ale jest to tylko sposób, aby zniechęcić Cię do gry w tej samej lidze ponownie. Niestety, nie możesz uciec od tego ograniczenia, ponieważ ciągłe obstawianie meczu, w którym jesteś ograniczony, będzie skutkowało ostrzeżeniem ze strony bukmachera.

Ile pieniędzy możesz wygrać obstawiając zakłady sportowe

Aby zobaczyć, jak obliczyć kwotę możliwych wygranych, spójrzmy na tabelę poniżej. Jako przykład wykorzystujemy sumę 50 złotych. Aby obliczyć zysk netto, używamy następującego wzoru:

Wygrana = (Zakład * Kursy) - Zakład

Dla jasności przedstawiliśmy 10 różnych kursów bukmacherskich.

Kursy

Wygrana

Zysk netto

1.2

60 Zloty

10 Zloty

1.5

75 Zloty

25 Zloty

1.8

90 Zloty

40 Zloty

2.0

100 Zloty

50 Zloty

2.3

115 Zloty

65 Zloty

2.7

135 Zloty

85 Zloty

3.1

155 Zloty

105 Zloty

4.0

200 Zloty

150 Zloty

7.0

350 Zloty

300 Zloty

10.0

500 Zloty

450 Zloty

Jak wygrać Big

Przewodnik jak obliczyć swoją wypłatę nigdy nie jest kompletny bez kilku wskazówek, jak wygrać dużą wygraną. Poniżej znajdują się ogólnie przyjęte wskazówki dla zakładów piłkarskich.

  • Jeśli chcesz wygrać dużą wygraną, nie stawiaj na drużynę, którą chcesz wygrać, lecz na taką, która według Ciebie wygra.
  • Zakłady przeciwko drużynie tylko dlatego, że się ich nie lubi, nie działają w zakładach sportowych. Na przykład, zakłady przeciwko Liverpoolowi, ponieważ jesteś fanem Manchesteru United, to zła strategia.
  • Zapobiegaj dodawaniu dodatkowych gier do akumulatora, aby zwiększyć swoją wypłatę
  • Znać źródło motywacji zespołu oraz jego formę. Czy walczą o spadek czy chcą wygrać ligę?
  • Większość osób lubi zwiększać swoje szanse, dodając więcej gier do zasobnika. Jednak im wyższy kurs, tym większe prawdopodobieństwo, że przegrasz grę.

Wniosek

Znajomość kursów zakładów pozwala na poznanie wysokości wypłaty, której należy się spodziewać przed wypłatą. Wiedzą, że twoja wypłata wzrasta wraz z twoją stawką, podobnie jak prowizja bukmacherów.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Jak wybrać stronę z zakładami w Polsce

Jak obstawiać zakłady u bukmachera?