Jak wybrać stronę z zakładami w Polsce

Hazard we wszystkich jego formach, a zwłaszcza zakłady, ma głębokie i silne korzenie w polskiej kulturze, choć w wielu innych kulturach może być uważany za zły. Postawa wobec zakładów była luźna w latach 80-tych, 90-tych i w dużej mierze w latach 90-tych. W rezultacie, rynek gier hazardowych w Polsce jest szacowany na ponad 1 miliard euro, a liczba polskich punterów wciąż rośnie w ciągu stulecia, w wyniku czego wiele czynników, w tym cywilizacja i komputeryzacja większość rzeczy. Do 2017 r., kiedy to przyjęto ostateczną formę ustawy o grach hazardowych, uchwalono szereg rozporządzeń i ustaw. Starając się uregulować ruch zakładów bukmacherskich w Internecie, władze polskie wprowadziły wysokie podatki zarówno od kibiców, jak i od bukmacherów. W związku z tym wielu bukmacherów zaczęło odwracać się od polskich zakładów i wybierało usługi dużych międzynarodowych firm bukmacherskich. Nikt nie może ich za to winić, ponieważ tylko w ten sposób mogą korzystać z nieopodatkowanych i zróżnicowanych zakładów bukmacherskich online.

Co to jest strona z zakładami?

Strona z zakładami to serwis internetowy, który daje osobom posiadającym dostęp do Internetu możliwość obstawiania pieniędzy na wynik wydarzeń sportowych. Polscy bukmacherzy korzystają z metod płatności osób trzecich, takich jak e-portfel, karta kredytowa, karta przedpłacona i przelew bankowy, w celu zawarcia transakcji na stronach zakładów. 

Pomimo tego, że wielu graczy odwróciło się od polskich stron bukmacherskich, ponieważ przy wysokich podatkach, nadal istnieją dobre strony bukmacherskie, które bardzo dużo płacą, ale trzeba ostrożnie wybierać pomiędzy tymi ustawieniami.

Aby obstawiać w Polsce z powodzeniem, trzeba wiedzieć pięć rzeczy, które są :

  • Legalny wiek pozwalający na obstawianie zakładów online to 18 lat, a osoby poniżej tego wieku nie mogą zawierać zakładów online.
  • Państwo posiadało monopol na zakłady przez Totalizator Sport - język angielski.
  • Większość polskich punterów zwraca się do bukmacherów z domeny .com w związku z ich rozległym rynkiem zakładów.
  • Zakłady na piłkę nożną stanowią ponad 70% wszystkich zakładów.
  • Polski rynek zakładów bukmacherskich jest szacowany na oszałamiającą kwotę 1 mld euro.

Jak wybrać najlepsze polskie strony z zakładami

Jako Polak, wybór odpowiedniej strony z zakładami nie jest łatwym zadaniem, wymaga wielu zapytań o strony z zakładami. Wszystkie najlepsze strony bukmacherskie, które obsługują Polskę, robią to jako międzynarodowe firmy, które uznały Polskę za ważny rynek i zainwestowały, aby dobrze służyć tym klientom, oferując konta, przyjazne metody płatności, a w niektórych przypadkach z polskimi wersjami językowymi stron i wsparciem.

Dlaczego są one uważane za wysoce godne zaufania strony zakładów dla klientów w Polsce?

Zaufanie odgrywa ogromną rolę w relacjach pomiędzy Tobą a wybranymi przez Ciebie witrynami zakładów. Musisz wiedzieć, że Twoje informacje są bezpieczne, że Twoje środki są segregowane do wykorzystania na Twoim koncie bukmacherskim i że spółka będzie kontynuować działalność długo w przyszłości, aby Twoje pieniądze nigdy nie zniknęły w ramach postępowania upadłościowego lub administracyjnego.

Obecnie funkcjonują setki, jeśli nie tysiące zakładów sportowych. Wiele z nich to bardzo małe firmy, nieuregulowane lub regulowane przez jurysdykcje, które zapewniają niewielki nadzór i niewielkie, jeśli w ogóle, wsparcie po stronie konsumenta w sporze. 

Mniejsze firmy są bardzo podatne na wahania finansowe, które mogą wystąpić podczas prowadzenia strony z zakładami. Istnieje wiele historii o mniejszych firmach, które nie wypłacają zakładów z powodu problemów z płynnością finansową lub, co gorsza, po prostu wychodzą z biznesu, a salda kont graczy znikają wraz z nimi, więc nie wybieraj małych zakładów lub zakładów, które dopiero rozpoczynają działalność.

Dlatego też najlepiej jest grać z firmami, które są wystarczająco duże i mają wystarczającą płynność finansową, aby poradzić sobie z takimi wahaniami, zapewniając, że zawsze będą wypłacać zakłady, które podjęły. Większe spółki mają również tendencję do prowadzenia zakładów, które są regulowane przez wysoce szanowane jurysdykcje w zakresie gier hazardowych w Zjednoczonym Królestwie, Gibraltarze i na Malcie. 

Strony z zakładami typu View są dobrze ugruntowane i regulowane przez te jurysdykcje, wszystkie one również używają certyfikatów SSL do zabezpieczenia Twojego połączenia z ich stronami poprzez szyfrowanie. Po prostu zwróć uwagę na zieloną kłódkę w swojej przeglądarce, jak również na 'https' w pasku adresu URL, w przeciwieństwie do zwykłego 'http'. Symbol "s" umieszczony bezpośrednio po "http" zapewnia bezpieczeństwo, aby nikt nie mógł porwać Twoich danych.

Spośród wszystkich kryteriów wyboru dobrych stron do obstawiania zakładów, najważniejsze są

Polska licencja

Organizowanie i uczestniczenie w nielicencjonowanych grach hazardowych (w szczególności wszelkich formach zagranicznych gier hazardowych oferowanych przez operatorów nie posiadających ważnej polskiej licencji) stanowi w Polsce przestępstwo. Mimo to niektóre zagraniczne strony internetowe oferujące gry hazardowe pozostają popularne w Polsce, mimo że są formalnie nielegalne. W związku z tym zaleca się korzystanie z licencjonowanych serwisów bukmacherskich, nawet jeśli mogą to być międzynarodowe serwisy bukmacherskie.

Szybkie wpłaty i wypłaty

Szybka zapłata jest jedną z najważniejszych rzeczy, ponieważ wiele stron bukmacherskich opóźnia zapłatę i może nawet w ogóle nie zapłacić, co prowadzi do oszustwa. Niektóre zakłady pozwalają nawet na wypłatę gotówki w pewnym momencie, co zaoszczędzi graczowi ryzyka utraty pieniędzy po zakończeniu pewnego punktu. Wpłata na konto może nie być tak trudna, ale niektóre zakłady nadal mają problemy z płaceniem przez klientów na swoje strony, prawdopodobnie z powodu problemów z rejestracją.

Dobra strona internetowa

Dobra strona internetowa jest kluczowym czynnikiem do rozważenia, dlaczego wybierając strony z zakładami, ruch może mieć wpływ na niektóre popularne strony, które nie rozszerzyły swoich pasm, a wiele z nich nie ma nawet dobrej usługi połączenia sieciowego niezależnie od ruchu online.

Strumień na żywo

Jest to ważne, aby punter miał dobrą wiedzę na temat przebiegu gry i wiedział, jak idzie jego inwestycja, ponieważ niektórzy po prostu dojdą do nierozsądnego i fałszywego wyniku, który postawi puntera na bardzo wysokim końcu przegranej.

Konkurencyjność kursowa

Kursy są bardzo ważne w zakładach bukmacherskich, ponieważ mówią one, że wypłata zostanie wypłacona, jeśli zakład nie daje dobrych kursów, to nie należy go wybierać jako ryzyko, jeśli wkładanie w niego pieniędzy nie jest tego warte.

Niektóre z tych czynników są nieco podstawowe. Niektóre z nich mogą nawet wydawać się dla Ciebie nieistotne. Mają one jednak bezpośredni wpływ na ogólne doświadczenia związane z zakładami online. Jeśli witryna nie może dobrze funkcjonować w tych obszarach, to tak naprawdę nie ma znaczenia, co jeszcze robi. Po prostu nie może być postrzegana jako strona najwyższej jakości.

Z tym wszystkim można skutecznie wybrać polską stronę z zakładami, które będą cieszyć i uzyskać więcej gotówki z dobrym zabezpieczeniem dla inwestycji.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Handicap - czym jest i jak działa?

Jak dużo pieniędzy można wygrać stawiając na sport