Zakłady bukmacherskie na transfery piłkarskie - przewodnik

Zakłady na transfery piłkarskie to rodzaj zakładów, w którym miłośnicy hazardu próbują zgadnąć, który zawodnik (lub trener) zmieni klub podczas okna transferowego.  Okienka transferowe (zimowe i letnie), pozwalają klubom piłkarskim na wzmocnienie swoich drużyn. Istnieje wiele czynników, które mogą skłonić graczy do przeniesienia się do innych zespołów, mogą to być nowi menadżerowie, trenerzy, zmiany w kontrakcie z klubem itd. Istnieje wiele powodów, dla których gracze mogą chcieć się przenieść do innego klubu, najczęstszym jest zmiana poziomu klubu - przejścia na wyższy poziom lub sprzedaż gracza do słabszego klubu z powodu wieku, zmiany poziomu gry w gorszą stronę itp. Takie transfery najczęściej zdarzają się latem, ponieważ okno transferowe latem jest dłuższe, więc kluby mają więcej czasu na wybór odpowiedniego zawodnika, a piłkarze - odpowiedniego dla nich klubu.  Dla graczy na stronach bukmacherskich lato jest bardziej ekscytujące, bo latem otwiera się okienko transferowe.

Jednak zimą można również bardzo dobrze obstawiać transfery piłkarskie. Wszakże w tym czasie w środku sezonu kluby mogą pilnie szukać nowych graczy, na przykład, gdy ich zawodnicy są kontuzjowani lub, jak się okazało w pierwszej części sezonu, nie wykazują odpowiedniego poziomu gry. Dlatego oba okna transferowe są doskonałą okazją do obstawiania zakładów na transfery piłkarskie i próbowania wygrania pieniędzy u bukmacherów.

Jak obstawiać, o czym warto pamiętać

Wszystkie zakłady sportowe sprowadzają się do dwóch głównych czynników: informacji i szczęścia. A jeśli zapytasz przeciętnego gracza, który z nich jest najważniejszy, zapewni cię, że szczęście jest najważniejsze. Co zatem odróżnia przeciętnego gracza od tego, który często wygrywa? Cóż, poprawne zbieranie i analiza dostępnych informacji, a następnie, oczywiście szczęście. Tak jest w przypadku zakładów na transfery piłkarskie.

Zarabianie na transferach piłkarskich jest całkiem realne, ale do tego trzeba być prawdziwym ekspertem tego sportu. Najczęściej bukmacherzy przyjmują zakłady na transfery najbardziej znanych piłkarzy. Warto od razu zauważyć wysokie kursy bukmacherskie. Powodem jest to, że w piłce nożnej przewidzieć transfery z góry jest bardzo trudne. Najpierw wszystko zaczyna się od plotek, a potem pojawia się informacja o oficjalnych ofertach. Wraz ze zbliżaniem się prawdziwego transferu piłkarza kursy spadną dramatycznie. Zadanie gracza w przypadku transferów piłkarskich sprowadza się do tego, aby móc prawidłowo oddzielić prawdziwe dane od plotek. Wiadomości dotyczące gwiazd futbolu zawsze cieszą się zwiększonym zainteresowaniem, a im lepszy jest piłkarz, tym większą burzę robi w świecie mediów. Dlatego wiele publikacji specjalnie wymyśla nieistniejące fakty o rzekomo zbliżającym się transferze. W rzeczywistości są to zwykle plotki prasowe. Aby przeanalizować prawdopodobieństwo przejścia piłkarza do innego klubu, należy korzystać z informacji tylko z oficjalnych i autorytatywnych źródeł specjalizujących się w rynku transferowym. W przeciwnym razie masa informacji pochodzącej z różnych portali może po prostu zmylić nawet doświadczonego gracza.

Co brać pod uwagę

Na sprawdzonych oficjalnych stronach informacyjnych warto sprawdzić najważniejsze informacje dotyczące gracza i potencjalnego zespołu:

  1. Zawodnik - jak się czuje w obecnym zespole, czy chce przenieść się do innego klubu. Mogą na to wpływać różne czynniki: jak często piłkarz pozostaje na ławce rezerwowych, czy ma konkurencję w zespole, co mówi o nim trener, jaką opinię o zawodniku mają kibice, kiedy wygasa kontrakt zawodnika i czy jest zadowolony z wynagrodzenia. Jeśli odpowiedź na większość z tych pytań jest negatywna, możesz spróbować odgadnąć, do której drużyny przejdzie.
  2. Klub - tutaj należy zwrócić uwagę przede wszystkim na poziom i prestiż zespołu: występy w międzynarodowych turniejach, sukces w lidze krajowej; propozycja kontraktu: wysokość wynagrodzenia, czas trwania kontraktu; skład zespołu - konkurencja na tej samej pozycji, obecność wysokiej klasy partnerów w drużynie, być może przyjaciół piłkarza, i jeden z kluczowych czynników - trener.

Jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie te czynniki, możesz zdrowo przeanalizować potencjalny transfer i dokonać udanego zakładu. Większość bukmacherów oferuje zakłady tylko na najgłośniejsze transfery piłkarskie, najlepszych piłkarzy na świecie, więc większość informacji będzie dostępna w Internecie. Najważniejszą rzeczą jest analizowanie informacji tylko na stronach zweryfikowanych źródeł.

Rodzaje zakładów na transfery piłkarskie

Zakłady na transfery piłkarskie na stronach bukmacherskich mogą wyglądać w ten sposób:

  1. Drużyna i lista piłkarzy, którzy mogą do niej dołączyć w trakcie bieżącego okna transferowego. Naprzeciwko każdego gracza będą odpowiednie kursy. W ten sposób obstawia się przejście do danego klubu konkretnego piłkarza.
  2. Oferowany do obstawienia jest piłkarz i lista drużyn, do których on może się udać. W takim przypadku kursy zostaną podane naprzeciwko każdego klubu.  

Przykład pierwszego rodzaju zakładu na transfer piłkarski

Weźmy na przykład Barcelonę. O awans do niej ubiega się kilku piłkarzy: Lautaro Martinez, Yaya Toure i Trincao. Naprzeciwko każdego piłkarza na stronie bukmacherskiej będzie odpowiedni kurs. Gracz musi wybrać jednego z tych piłkarzy, który może przenieść się do Barcelony. Jeśli odgadnie transfer, otrzyma wygraną zgodnie z kursem, w przeciwnym razie straci stawkę. Czasami bukmacher pozwala wybrać kilku piłkarzy z listy.

Przykład drugiego rodzaju zakładu na transfer piłkarski:

Powiedzmy, na piłkarza PSG Neymara kwalifikują się 4 kluby: Barcelona, Real Madryt, Juventus i Manchester United. Tutaj gracz musi wybrać drużynę, do której Neymar może przejść. Wybór kilku klubów nie jest dozwolony, ponieważ piłkarz może dokonać transferu tylko do jednej z drużyn lub do żadnej z nich.

Gdzie obstawiać transfery piłkarskie

Najbardziej zaufani, zweryfikowani polscy bukmacherzy oferują zakłady na transfery piłkarskie:

  • Betclic - sprawdzony polski bukmacher, który oferuje bonusy nowym graczom. Zarejestruj się na stronie i uzyskaj bonus już teraz.
  • Fortuna – jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku hazardowym. Fortuna ma nie tylko świetną stronę internetową, ale też łatwą w użyciu aplikację, w której można oglądać mecze piłki nożnej w czasie rzeczywistym. To jeden z niewielu bukmacherów, oferujących transmisję na żywo!
  • Lvbet – kolejny zaufany bukmacher, który oferuje zakłady na transfery piłkarskie w trakcie okienek transferowych.

Warto zauważyć, że zakłady na transfery piłkarskie najczęściej pojawiają się przed i podczas okienek transferowych, więc nie zniechęcaj się, jeśli nie znajdziesz teraz odpowiedniego zakładu. Trochę cierpliwości i będziesz mógł nie tylko przewidzieć transfer, ale także zarobić na tym trochę pieniędzy.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Podstawy obstawiania zakładów na wydarzenia e-sportowe

Jak skutecznie obstawiać zakłady na rzuty rożne w piłce nożnej